Η πρώτη αντίδραση του Βλάνταν Ίβιτς μετά τη μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ!

Διάβάστε τις πρώτες αντιδράσεις του προπονητή του «δικεφάλου» Βλάνταν Ίβιτς μετά τη νίκη του ΠΑΟΚ με 2-0 επι του Ολυμπιακού στην Τούμπα.

Δηλώσεις αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα στην κάμερα της Νόβα έκανε ο προπονητής του ΠΑΟΚ που στάθηκε στην αλλαγή της ψυχολογίας της ομάδας του στο δεύτερο ημίχρονο. Διαβάστε αναλυτικά τις πρώτες δηλώσεις του Σέρβου τεχνικού:

Ήταν ένα ωραίο, ένα καλό παιχνίδι που ευχαριστήθηκε ο κόσμος. Στο πρώτο 20λεπτο ανώτερος ήταν ο Ολυμπιακός.

Εμείς χρειάστηκε να αλλάξουμε κάποια πράγματα στο δεύτερο κομμάτι του πρώτου ημιχρόνου είχαμε κάποιες ευκαιρίες και αλλάξαμε κάποια πράγματα στο δημιουργικό κομμάτι.

Στο δεύτερο ημίχρονο καταλάβαμε ότι έπρεπε να αλλάξουμε ψυχολογία και να πιστέψουμε περισσότερο στην νίκη, κάτι που τελικά ήρθε. Συγχαρητήρια στους παίκτες μου για την μεγάλη νίκη».